Seomodi Logo Yeni

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen İletişime Geçin

Bizimle iletişime geçin. En uygun fiyatlara Sosyal Medyanızı yönetelim.

7.999₺’den başlayan fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya yönetimi, bir işletme için sosyal medyayı (Facebook, Instagram vb.) yönetme sürecidir. Bu, içerik oluşturma ve yayınlama, sistemi kurgulama ve verileri analiz etmeyi içerir. Sosyal medya yönetimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medyanın kullanımı yükseliş trendi gösterdiğinden, pazarlamacılar, bu kilit kitleyle etkileşimin geleneksel pazarlamaya göre çok daha hızlı ve etkili olduğunu söylemektedir. 

Sosyal medya Pazarlama

Tüketicilerin %80'inden fazlasının karar verirken sosyal medyadan etkilendiği gözlemlenmiştir. Özellikle etkileyici içeriğin, satın alma kararlarını önemli ölçüde etkilediği bilinmektedir. Sektörlerdeki pazarlamacılar, sosyal medya pazarlamasının (SMM) tek başına bir araçtan çok daha yönlü bir pazarlama aracına dönüşmektedir. Önemli ve büyüyen bir kitle Sosyal medya pazarlamada mevcuttur.

sosyal medya yönetimi
web tasarım

web tasarım fiyatlarımız

Tek Sayfa Web Sitesi

3000₺

+kdv
ÖNERİLEN
Kurumsal Web Sitesi

6000₺

+kdv
E-Ticaret Sitesi

8500₺

+kdv
mÜŞTERİLERİMİZ

bİZİM HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

R Emre Soykut
R Emre Soykut
2022-10-11
Henüz bir aylık deneyimimizde dahi websitemizi çok iyi yerlere taşımayı başardı Ender bey ve ekibi. Hem ilgileri, hem de güzel, nazik iletişimleri için çok ama çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle...
sedat UÇAR
sedat UÇAR
2022-09-25
Seo işinde uzman. Sitemizi çok kısa sürede üste getirdi. Ankara seo deyince akla gelecek biri.
Azime zehra Ulu
Azime zehra Ulu
2022-09-24
Ender bey işini gayet iyi ve düzgün yapan profesyonel bir insandır. Her şey için teşekkürler 🙏🏻
Emrah KAYA
Emrah KAYA
2022-09-05
çalıştığımız günden beri inanılmaz bir trafik artışımız var. her şey için teşekkürler.
Halil Serin
Halil Serin
2022-09-03
Web sitemizi ve reklam hesabımızı gerçekten başarılı bir şekilde yonettiginiz için siz ve ekibinize teşekkür ediyorum seo da ki başarınız için ise ayrıca minnettarız legnahome ailesi olarak iyiki varsınız...uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle iyi çalışmalar..
dumbuk corba
dumbuk corba
2022-09-03
Bu zamana kadar verdiğim tüm reklamların boşa olduğunu Ender beyle karşılaşınca fark ettim. Deyim yerindeyse sayfamızı resmen uçurdu. Çok para vermek çok kazanç değilmiş. Sonunda yatırımı doğru yere yaptım. Kuruşu kuruşuna hak ediyor çok teşekkür ederim kendisine.
Furkan
Furkan
2022-09-02
Her zaman ulaşabileceğiniz, problemlere karşı çabuk pozisyon alabilen birisi. Sitenizi teslim edebilirsiniz
Esra Ayva
Esra Ayva
2022-09-02
Seo konusunda uzman, organik arama ile sitenizi ön sıralara taşıyarak reklam bütçenizi minimum seviyeye indirebilir. Bizim sitemiz için en doğru tercihi yaptık. Emekleriniz için teşekkür ederiz
Enes Han
Enes Han
2022-09-02
İşinde uzman biri👍 Herkese tavsiye ederim.

Meta Business Suite

İşletmeler, Meta (eski adıyla Facebook) platformlarında reklam vermek için yaklaşık 120 milyar dolar harcıyor…

Neden meta Business Suite?

  • Tüm her şey bir yerde
  • İçerik planlama ve paylaşmak çok kolay
  • Reklam girmek çok kolay
  • Ayrıca telefondan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Neden profesyonel bir sosyal medya ajansı tutmalısınız?

Eğer bir işletme yönetiyorsanız, sosyal medya 7/24 ilgi alanınızdadır. Bu yüzden, uyumuyor, yemek yemiyor veya ailenizle ilgilenmiyorsanız muhtemelen sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek sizi çok zorluyor anlamına gelir.

Ancak bu hesapları yönetmek hem bireysel hem de toplu olarak muazzam miktarda zaman alabilir. Ve bu sadece düzenli olarak içerik yayınlamakla ilgili değildir: Ayrıca doğru şekilde kurgulamaya, başkalarının işinize yarayabilecek gönderilerini paylaşmanız ve daha fazlasını yapmanız gerekir!

Bu, bir işletme sahibi veya yönetici olarak günlük sorumluluklarınızdan çok fazla zaman alan bir şey gibi geliyorsa, profesyonel bir sosyal medya yönetim ajansı kiralamak sizin için doğru çözüm olabilir! Bu ajanslar, her bir hesap için tam zamanlı birini işe almaktan daha az paraya birden fazla hesabın yönetilmesine yardımcı olabilir (bu da daha fazla tasarruf anlamına gelir). Ayrıca, her müşterinin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış yaratıcı stratejiler aracılığıyla markaların erişimlerini artırmalarına yardımcı olma konusunda deneyim sahibidirler.”

Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medya yönetiminin maliyeti nedir?

Sosyal medya yönetim maliyetleri değişkenlik göstermekle birlikte aylık 2.000 ila 20.000 TL arasında değişebilmektedir. Ne kadar ödeme yapacağınız, kullandığınız sosyal medya platformlarının sayısına ve her platform için oluşturmamızı istediğiniz gönderi sayısına bağlıdır (bazı şirketlerin içerik oluşturan kendi çalışanları vardır). Ayrıca işletmenizin büyüklüğüne de bağlıdır. Küçük işletmeler için, büyük şirketlerin hizmetlerimiz için ödediklerinin yaklaşık yarısı kadar bir minimum paket sunuyoruz.

Bir sosyal medya yönetimine neden İhtiyacınız var?

Sosyal medya yönetimi tek kişilik bir gösteri değildir. Şirketinizin sosyal medya hesaplarını yönetmek için farklı beceri setlerine sahip kişilerden oluşan bir ekip gerekir. Ekibinizdeki çalışan sayısı işletmenizin büyüklüğüne bağlıdır, ancak genellikle tüm hesapları etkili bir şekilde yönetmek için en az iki tam zamanlı çalışana ihtiyaç olduğu kabul edilir.

İşe alınan ilk kişi, içerik oluşturma ve zamanlamayı idare edecek biri olmalıdır; bu da bu kişinin tüm platformlarda günde birkaç kez içerik yayınlayacağı anlamına gelir. Bu kişinin her bir platforma, nasıl çalıştıklarına ve işletmenizin maksimum düzeyde görünür olması için bunları en iyi şekilde nasıl kullanacağına aşina olması gerekir.

Daha sonra analitik yazılımını nasıl kullanacağını bilen biri gelir, böylece her gönderinin ne tür bir etkileşim aldığını ve nerede viral hale geldiğini görebilir, böylece ileride bu tür gönderilere daha fazla zaman ayırabilirsiniz (veya kötü performans gösterenleri kaldırabilirsiniz).

Sosyal medya pazarlaması vs sosyal medya yönetimi

Sosyal medya pazarlaması, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında içerik oluşturmak ve paylaşmakla ilgilidir.

Sosyal medya yönetimi, içerik oluşturmaktan çok hesapları yönetmeye odaklanır ancak bu ikisi arasında sık sık geçişler olur. Sosyal medya pazarlamacıları kendi hesaplarında paylaşımlar yaparlar, ancak aynı zamanda birlikte çalıştıkları markalar adına da paylaşımlarda bulunurlar ve bu paylaşımlar genellikle markayı tanıtan resimler veya videolar içerir.

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi, şirketinizin çevrimiçi varlığını bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir

  • Sosyal medya yönetimi, bir müşterinin sosyal medyadaki varlığını planlamasına, uygulamasına ve sürdürmesine yardımcı olma sürecidir.

  • Şirketinizin çevrimiçi varlığını bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir.

  • Sosyal medya yönetimi, kitlenizle etkileşim kurmanıza ve markanızı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

  • Ayrıca etrafında bir topluluk oluşturmanıza da yardımcı olur.

Sosyal medya Yönetimi: Sonuç

Sosyal medya güçlü bir araçtır ve işinizi yeni zirvelere taşımanıza yardımcı olabilir. Bunu nasıl etkili bir şekilde kullanacağımızı ve tüm büyük platformlarda kitlenizi nasıl büyüteceğinizi biliyoruz. Ayrıca tüm bu sitelere ayak uydurmanın küçük işletmeler için çok zor olabileceğinin de farkındayız. Aslında, birçok şirketin sosyal medya pazarlamasında uzmanlaşmış birini tam zamanlı olarak işe alacak kaynakları veya bütçesi bile yok – bu yüzden pek çok kişi hizmetlerimizi tercih ediyor!

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi; bir firmanın veya bireysel kişinin sosyal medya hesaplarını yönetmektir. Bu hesaplar Meta (Facebook, Instagram ) Pinterest, Twitter vb. olabilir. Hesapları yönetmek: içerik oluşturmak, kurgu ve zamanlamayı yönetmek ve analizleri raporlamak olarak özetlenebilir. 

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları Ne Kadardır?

Sosyal medya yönetimi: Firma ihtiyaçları, paylaşılacak içerik konuları ve çeşitleri, kaç hesap olacağı ile ilgili olarak fiyatlar değişmektedir.

Ankara Sosyal Medya Yönetimi

Ankara’da yapılan Sosyal medya yönetimi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Ankara Sosyal Medya ajansı olarak size en iyi şekilde hizmet edebiliriz. Sosyal medya hizmeti en iyi şekilde alacağınıza emin olabilirsiniz. 

Sosyal Medya Uzmanı Kimdir?

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılığında kendini geliştirmiş profesyonel kişidir. En az 5 yıllık deneyim ve referansları ile hizmet vermelidir. 15 yıllık tecrübe ve 100+ referans ile hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya Reklamcılığı Nedir?

Sosyal medya (meta, twitter, linkedin vb.) platformlarda reklam hesaplarını yönetmektir.

Sosyal medya yönetimi ile birlikte yapılmaktadır. İsteğe göre sadece reklam yönetimi yapılabilmektedir.

sosyal medya yöneticiliği nedir?

Sosyal medya (meta, twitter, linkedin vb.) platformlarda hesapları yöneten kişidir. Departman büyüklüğüne göre Sosyal medya uzmanları ve içerik editörlerinin yönetimini üstlenebilir. Genellikle en az iki kişi ile yönetim sağlanabilmektedir. Bu yüzden maliyetleri yüksek olabilir. Bir ajansın size maliyeti daha düşük ve daha yaratıcı (kreatif) işler çıkarabilmektedir. 

Instagram Yönetimi Nedir?

Bazı kuruluşlar ve firmalar sadece instagram yönetimi isteyebilmektedir. İnstagram sayfasını yönetmek, içerik oluşturmak ve reklam hesaplarını yönetmek olarak sıralayabiliriz. Bunun dışında analizleri raporlamak çok önemlidir. 

Sosyal medya ajansı nedir?

Sosyal medya ajansı kreatif anlamda kendini geliştirmiş ve güçlü ekibe sahip bir firmadır. Ajansın içinde Sosyal medya uzmanı ve grafiker olmalıdır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya konusunda yönetim taktikleri ve analizler almak isteyen firmaların başvuracağı kişi veya ajanslardır. 

Ücretsiz Seo Raporu

Seo Raporunuz için sizinle iletişime geçilecektir. Lütfen gerekli bilgileri doldurun.