SEO Hizmeti

SEO Hizmeti:

Seo hizmeti, arama motorlarında sıralama almak isteyen firmalar için yapılan çalışmalara verilen isimdir. Yapılan çalışmalar 6 - 9 ay arasında sürmektedir. Çalışmalar sonucundan firmanın SERP sonuçlarında hedef anahtar kelimelerde ilk sayfa çalışmaları yapılır. Ayrıca dönüşleri ve trafiği arttırmak için odak kelime dışındaki kelimelere çalışma yapılır. Hacmi yüksek ve hacmi 0 veya az ama değerlenecek kelimelere önceden çalışma yapılır. Seo hizmeti için aşağıdaki formu doldurabilir veya whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti Veren Firmalar?

Seo hizmeti veren firmalar nelerdir? Saygın ve deneyimli bir SEO hizmeti sağlayıcısı mı arıyorsunuz? En iyi seo hizmeti şirketleri listesinde üst sırada olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Seo ajansımız, işletmelerin daha yüksek arama motoru sıralamaları elde etmelerine ve web trafiğini artırmalarına yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.

Sayfa içi optimizasyondan bağlantı kurma ve otorite yönetimi sistemiyle, seo hizmetlerimiz, web sitenizin hak ettiği görünürlüğe ulaşmasına yardımcı olacaktır. Ücretsiz rapor için bugün seo hizmeti ajansı olan SEOmodi ile iletişime geçin ve çevrimiçi başarıya ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceklerini görün.

Gelin konuşalım...

Ücretsiz Seo Raporu

Bizimle iletişime geçin. Sitenizi analiz edelim ve fiyat bilgisi ile size geri dönüş yapalım. 

Paket fiyatımız yoktur. Fiyatlarımız sitenizin durumu ve yapılacak işlerle birlikte çıkarılmaktadır.

1999₺ den başlayan fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

SEO Hizmeti

SEO arama motoru optimizasyonun ingilizce kısaltılmış halidir. SEO bir web sitesinin Google ve diğer arama motorlarına doğru şekilde indexletilmesi ve optimize edilmesi işlemlerinin bütünüdür.

SEO genel olarak üç aşamadan oluşur. Onpage (Site içi) Offpage (Site dışı) ve Teknik SEO olarak bu aşamaların tamamlanması ve web sitesinin Google arama sonuçlarında ilk sayfa gelme işleminidir. Google ilk sayfaya sektöründeki değerli anahtar kelimeler ile gelmesi 6 / 9 / 12 ay sürebilir.

SEO sözlüğü sayfamıza göz atabilirsiniz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Belli teknik ve bilgi birikimi ile web sitesini Google indexlemeye uygun hale getirmektir.

beautiful-young-internet-marketing-specialist-looking-and-posing-at-the-photo-camera-in-luxury.jpg

SEO Danışmanlığı İletişim:

Karar vermenizde yardımcı olabiliriz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon

+90 (312) 911 69 08

Whatsapp

+90 (312) 911 69 08

E-Posta

info@seomodi.com

google Search Console sonuçlarından Bazıları

Veri gizliliği nedeniyle console verilerinde firma İsmi paylaşmıyoruz. Sonuçlar %100 doğrudur.

mÜŞTERİLERİMİZ

bİZİM HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

R Emre Soykut
R Emre Soykut
2022-10-11
Henüz bir aylık deneyimimizde dahi websitemizi çok iyi yerlere taşımayı başardı Ender bey ve ekibi. Hem ilgileri, hem de güzel, nazik iletişimleri için çok ama çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle…
sedat UÇAR
sedat UÇAR
2022-09-25
Seo işinde uzman. Sitemizi çok kısa sürede üste getirdi. Ankara seo deyince akla gelecek biri.
Azime zehra Ulu
Azime zehra Ulu
2022-09-24
Ender bey işini gayet iyi ve düzgün yapan profesyonel bir insandır. Her şey için teşekkürler 🙏🏻
Emrah KAYA
Emrah KAYA
2022-09-05
çalıştığımız günden beri inanılmaz bir trafik artışımız var. her şey için teşekkürler.
Halil Serin
Halil Serin
2022-09-03
Web sitemizi ve reklam hesabımızı gerçekten başarılı bir şekilde yonettiginiz için siz ve ekibinize teşekkür ediyorum seo da ki başarınız için ise ayrıca minnettarız legnahome ailesi olarak iyiki varsınız…uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle iyi çalışmalar..
dumbuk corba
dumbuk corba
2022-09-03
Bu zamana kadar verdiğim tüm reklamların boşa olduğunu Ender beyle karşılaşınca fark ettim. Deyim yerindeyse sayfamızı resmen uçurdu. Çok para vermek çok kazanç değilmiş. Sonunda yatırımı doğru yere yaptım. Kuruşu kuruşuna hak ediyor çok teşekkür ederim kendisine.
Furkan
Furkan
2022-09-02
Her zaman ulaşabileceğiniz, problemlere karşı çabuk pozisyon alabilen birisi. Sitenizi teslim edebilirsiniz
Esra Ayva
Esra Ayva
2022-09-02
Seo konusunda uzman, organik arama ile sitenizi ön sıralara taşıyarak reklam bütçenizi minimum seviyeye indirebilir. Bizim sitemiz için en doğru tercihi yaptık. Emekleriniz için teşekkür ederiz
Enes Han
Enes Han
2022-09-02
İşinde uzman biri👍 Herkese tavsiye ederim.

Referanslarımızdan bazıları:

SEO Hizmeti

SEO HİZMETİ İŞLEMLERİ

SEO Hizmeti için pek çok işlemden 6 tanesini sizin için sıraladık..

Backlink Stratejisi

Offpage alanına giren bu strateji ile Google arama motorunda üst sıralara gelmeniz kolaylaşır.

İç SEO Optimizasyonu

İngilizce onpage denilen SEO optimizasyonun en önemli adımıdır.

Teknik Seo

Sitede hız ve diğer deneyim hatalarını gidermeyi hedef alan teknik seo stratejisidir.

İçerik Pazarlaması

Dijital dünyada, ses, görüntü, video ve tasarımlarla markanın içeriklerinin pazarlama işlemleridir.

Blog & İçerik Stratejisi

İçerik kraldır. Bunu biz söylemiyoruz. Tüm dünyada uzmanlar bunu belirtiyor. Stratejimizin en önemli ayaklarından biridir.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi ve bu analiz doğrultusunda ilerleme sağlamak SEO için en önemli adımlardan biridir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Çevrimiçi pazarlama söz konusu olduğunda, arama motoru optimizasyonu (SEO) kullanabileceğiniz en önemli ve etkili stratejilerden biridir. SEO, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur, bu da potansiyel müşteriler tarafından bulunma olasılığınızın daha yüksek olduğu anlamına gelir.
Peki ya SEO’yu kendi başınıza nasıl yapacağınızdan emin değilseniz? İşte bu noktada iyi bir SEO ajansı size yardımcı olabilir. Bir SEO ajansı, web sitenizin sıralamasını ve görünürlüğünü iyileştirmenin yanı sıra online pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza da yardımcı olabilir.
Bir SEO ajansı arıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Aşağıda, bir SEO ajansı seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden bazılarını tartışacağız.

SEO yönergelerini incelemek için Google Yönergelerine bakabilirsiniz.

SEO Ajansı Nedir?

SEO ajansı, firmanıza internetteki rakiplerinizle rekabet edebilmek için gerekli olan SEO hizmetini verir. Ajans, sizin için en uygun Seo yöntemlerini belirler, uygular ve sonuçlarını izler. Bu sayede firmanızın internetteki konumunu arttırabilirsiniz.

SEO Ajansları Hangi Hizmetleri Sunar?

SEO ajansları yaptıkları işe göre çeşitli hizmetler sunarlar. Bunlar arasında en çok bilinenleri arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlama, backlink analizi ve web sitenin optimize edilmesidir.
Arama motoru optimizasyonu, web sitenin arama motorlarında yükselmesini sağlayarak daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını amaçlar. İçerik pazarlama ise, içerik pazarlaması anlamına gelir ve web sitelerinin ziyaretçilerine faydalı ve zevkli içerikler sunarak onların ilgi odağı olmasını sağlar. Backlink analizi ise, web sitenin başka bir web sitesine verdiği bağlantıyı incelerken bu bağlantıyı kullanan diğer sitelere göre değerlendirme yaparak onlara karşı rekabet avantajları sağlar. Web sitenin optimize edilmesi ise, sayfa boyutunun azaltılması, etiketlerin ayarlanması, resimlerin boyutlandırılması gibi işlemlerdir.

Neden SEO Ajansına İhtiyacınız Var?

Neden SEO Ajansına İhtiyacınız Var? diye sorduğunuzda, size en çok cevap veren sebeplerden birisi de budur. SEO hizmetlerini veren ve yürüten bir ajans, size hem kendi alanında hem de sektöründe uzman personel ile hizmet verir. Bu sayede, sizin firma olarak yapamayacağınız işleri onlara bırakabilirsiniz.
SEO ajansları, size hem zaman kazandırır hem de para. Çünkü çalışmalarınızda size katkı sağlayacak olan bu uzmanlar, sizin yerinize işleri yürüteceklerdir. Peki, Almanya’da SEO Hizmeti almak isteyen herkes bu hizmeti verecek ajanslara mı başvurmalıdır?
Bir Almanya Seo Hizmeti veren ajanslar ile çalışmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın!

SEO Ajansı Nasıl Seçilir?

Tamam, bir SEO ajansına ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Ama doğru olanı nasıl seçersiniz?
İşte bakmanız gereken birkaç şey:
– Acentenin iyi bir itibara sahip olduğundan emin olun. Çevrimiçi incelemelere göz atabilir veya arkadaşlarınızdan ya da iş arkadaşlarınızdan tavsiye isteyebilirsiniz.
– Sektörünüzde deneyimi olan bir ajans seçin. Sektörünüze özgü zorluklara ve fırsatlara aşina olacaklardır.
– Ajanstan yaklaşımlarını ve işletmeniz için neler yapabileceklerini özetleyen bir teklif alın. Bu, farklı ajansları karşılaştırmanıza ve paranızın karşılığını aldığınızdan emin olmanıza yardımcı olacaktır.
– Ajansın fiyatları ve hizmetlerine nelerin dahil olduğu konusunda şeffaf olduğundan emin olun.
Bu hususları aklınızda tutarsanız, işletmeniz için mükemmel bir SEO ajansı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

SEO Ajansı İle Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Şimdi biraz daha derinlemesine inelim ve SEO ajansı ile çalışmanın sizin için neler yapabileceğini görelim. Bir seo ajansı, sizin için arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yaparak, organik trafiğinizi artırabilir. Bu, site trafiği arttıkça daha fazla müşteri / potansiyel müşteriyi sitede tutmanız anlamına gelir. Sonuç olarak, daha fazla müşteriye ulaşabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz.

SEO Ajansının Maliyeti Ne Kadardır?

Sanırım şimdiye kadarki en önemli sorunuz bu. SEO hizmetlerinin neden önemli olduğundan çok, ne kadar olduğu 🙂 Peki, gerçekten de ne kadar harcayacağınızı bilmeniz gerekiyor mu?
Kısaca söylemek gerekirse, birçok faktöre bağlıdır. Örneğin, hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz, projenin büyüklüğü, hedefleriniz ve daha fazlası.
Ancak, genel olarak, bir SEO ajansıyla çalışmanın maliyeti yaklaşık 2000₺ ile 20.000₺ arasında değişebilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!

SEO ajansları işletmeler için pek çok avantaj sunar, ancak nihayetinde bir ajans kullanıp kullanmama kararı ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır. Kendi SEO’nuzu yapmak için zamanınız ve kaynaklarınız varsa, bir ajansa ihtiyacınız olmayabilir. Ancak, işinizin diğer yönlerine odaklanmak istiyorsanız veya SEO’yu kendiniz yapmak için zamanınız veya uzmanlığınız yoksa, bir ajans harika bir seçenek olabilir.
Dışarıda çok sayıda SEO ajansı var, bu nedenle sizin için uygun olanı bulmak için araştırma yapmanız önemlidir. Kararınızı vermeden önce yorumları okuduğunuzdan, fiyatları karşılaştırdığınızdan ve referansları sorduğunuzdan emin olun.

SEO hizmeti

“İçerik, arama motorlarının kullanıcının (istek) amacını yerine getirmek için kullandığı şeydir.”

Google’ın her şeyden önce kullanıcılara alakalı sonuçlar veren bir arama aracı olduğunu unutmayın. Bir kullanıcı “elmalı turta nasıl pişirilir” diye arama yaptığında, Google bir elmalı turta tarifini ve ilgili hazırlık adımlarını gösteren içeriği iletir.

Bu nedenle, hedef kitlenin yerine geçmek ve hangi tür içeriğin arama ifadelerinin amacına en iyi şekilde hizmet ettiğini düşünmek önemlidir.

Rakip Analizi

Hedef kitlenizin ne aradığını öğrenmek önemli olsa da, rakiplerinizi kontrol etmek de aynı derecede önemlidir.

Bazen, web siteniz nispeten yeni olduğunda, rekabet gücü yüksek anahtar kelimeler için sıralama yapmak işe yaramaz.

Akıllıca oynamanız ve kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmanız gerekecek, aksi takdirde sinir bozucu sonuçlarla karşılaşacaksınız.

Daha yerleşik sitelerin hakim olmadığı anahtar kelime fırsatları bulmaya çalışın. Düşük trafikli, düşük rekabetli birden çok anahtar kelimeyi hedeflemek, tüm çabalarınızı yüksek hacimli, genel bir anahtar kelime için sıralamaya odaklamaktan daha iyidir.

Backlink Analizi

İşte bağlantı kurma konusundaki birçok kafa karışıklığını giderecek bir SEO bilgisi. En çok SEO avantajını hangi tür backlink taşır sorusuna son verir.

İdeal olarak, nişinizle de alakalı olan yetkili bir siteden bir bağlantı almak isteyeceksiniz. Söylemesi yapmaktan daha zor ve bu tür sitelerden bağlantı oluşturmak için sabır, zaman ve çaba gerekiyor.

Alakalı web sitelerinden backlink almak çoğu sektör için zordur. Burada uyguladığımız bazı güçlü taktikler ile Niş sektörünüzde değerli olabilecek backlinkleri oluşturabilir ve güçlü bir backlink analizi ile sonuca varabiliriz.

SEO Algoritması

Tek bir Google algoritması güncellemesi, organik trafiğinizin çoğunu bir gecede silebilir. Kötü bir bağlantı kurma stratejisi manuel bir cezaya neden olabilir.

SEO üzerinde çalışırken işin bir parçası da beklenmeyeni beklemektir. Bu, Google’ın önümüzdeki yıllarda ne kadar geliştiğinden bağımsız olarak geçerlidir.

Önemli olan ortalık yatıştığında panik yapmamak ve neyin yanlış gittiğini analiz etmek ve buna göre değişiklik yapmak.

Belki de daha akıllı bir bağlantı kurma stratejisine veya mevcut içeriği iyileştirmeye ihtiyacınız var. Veya sayfayı yavaşlatan gereksiz Javascript’leri kaldırın.

Bazen hata Google’dadır ve geri dönüşü beklemeniz gerekir.

Ankara SEO hizmeti

Ankara Seo Hizmeti

Ankara SEO Hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da hizmet veriyoruz. Dijital pazarlama konusunda doğru adres SEOmodi Ajansıdır. 15 yıllık deneyimim ve bilgi birikimim ile sektör ne olursa olsun size yardım etmeye hazırız. (+18 ve İllegal sektörler hariç).

SEO optimizasyonu, içerik yayınlamaktan ve geri bağlantılar oluşturmaktan daha fazlasıdır. Google tarafından kullanılan 200’den fazla sıralama sinyali vardır. Bazıları, web sitelerinin nasıl çalıştığına dair teknik bilgi gerektirir.

SEO uzmanları bile kendi başına bir SEO kampanyası yürütmekte zorlanabilir. Çoğu zaman, bir ekip halinde çalışmanız, SEO araçlarından yararlanmanız veya ilgili işin belirli bölümlerini dış kaynaktan temin etmeniz gerekir.

Ayrıca, SEO uygulamaları hızla gelişiyor ve tek bir kişinin değişiklikleri takip etmesi zor olabilir.

Etkili bir SEO stratejisi, çeşitli paydaşları içerir: ürün geliştirme, pazarlama, web sitesi geliştirme, halkla ilişkiler, SEO, içerik ve marka ekipleri gibi…

Bu yüzden ekiple çalışmak önemlidir. 

İSTANBUL SEO hizmeti

İstanbul SEO hizmeti

İstanbul SEO Hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul ticaretin ve daha pek çok konunun merkezinde bulunuyor. İstanbulda pek çok sektörde rekabet çok daha yüksek düzeyde seyrediyor. İşte rakiplerinizin önüne geçmek çok daha önem gerektiriyor. SEO için doğru hizmeti almak elzem oluyor. SEO firmaları bunun farkında ama çoğu işletme ne yazık ki hala yeterli önemi vermiyor. SEO’ya yatırılan paranın %500 oranında geri kar getirdiğini söylesem belki sizi ikna edebiliriz. Hizmet alırken işi bilen ajanslardan almanızı öneririz. SEOmodi olarak 15 yıllık deneyimi sunan Ender Çene ile çalışabilirsiniz. Seo ile ilgili olarak içerik bizim için önemlidir. Bunu şöyle açıklamak gerekirse…

Birçok SEO firmasının içeriğe odaklandığını göreceksiniz. Bunun nedeni, içeriğin herhangi bir SEO kampanyasının temeli olmasıdır.

İster yerel bir işletme, ister uluslararası bir e-ticaret sitesi işletiyor olun, SEO için optimize edilmiş içerik yayınlamak, arama trafiğini çekmenize yardımcı olur.

Yüksek kaliteli, hedeflenmiş içerik olmadan SEO ile çok uzağa gidemezsiniz.

Yerel bir e-ticaret web sitesi için endüstriyel makaleler veya bloglar olsun, arama trafiğini çekmeye yardımcı olurlar.

 

İzmir SEO hizmeti

İzmir SEO hizmeti

İzmir SEO Hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İzmirde pek çok önemli iş kolu ve firma bulunmaktadır. İzmirde firmalar arasında rekabet yüksektir. Bu yüzden İzmir’de Seo hizmeti almak çok önemlidir. İzmir’in pek çok ilden bir diğer farkı hem turizm ve hemde sanayi olarak gelişmiş olmasıdır. İzmir’de pek çok firma SEO hizmeti almamıştır. İşte burada bir adım öne geçerek web sitenizi sektörünüzün anahtar kelimelerinde yükseltebilirsiniz. 

Anahtar kelime optimizasyonunda dikkat edilmesi gereken bir şey.

Anahtar kelimeler önemli olsa da, içeriğin doğal görünmemesine neden olacak kadar onları asla aşırı optimize etmemelisiniz.

Arama botları için değil, kullanıcılar için yazdığınızı unutmayın. Bu nedenle, içeriğinizin ilgi çekici olması ve sanki izleyicilerle sohbet ediyormuşsunuz gibi olması gerekir.

Yalnızca belirli bir anahtar kelime yoğunluğunu karşılamak için içeriği asla dağıtmayın. Google’ın kötü yazılmış, doğal olmayan içeriği tespit etme becerisi vardır ve yüksek kaliteli içerik üretmiyorsanız bu kötü haberdir.

Okuyucular içeriğinizi seviyorsa, Google doğal olarak sever.

 

Almanya SEO hizmeti

Almanya SEO Hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Almanya sanayi ve teknoloji konusunda ilerde olan bir ülke. Ama dijital pazarlama alanında yeterli bilgiye sahip değil gibi gözüküyor. Avrupa, Avusturya, Hollanda, Almanya ve daha pek çok ülkeye hizmet vermiş bir firma olarak ihtiyaçları iyi biliyoruz. Almanya’da Seo çalışması yapmak ne yazık ki cidden efor ve daha fazla çalışma istiyor. Seo için en önemli adımlardan biri olan içerik doğru çeviri çalışmaları ile gerçekleştirilmelidir. Pek çok Alman ve Türk firmasına SEO konusunda yardımcı olduk. Burada en önemli adım seo olarak doğru çalışmaların yapılması. Bir diğeri ise dış bağlantıların doğru kurgulanmasıdır. 

Dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri olarak Almanya’nın dijital pazarlama faaliyetleri için geri kalmış olması şaşırtıcı. SEO alanında ise her geçen gün kendini geliştiriyor. Rekabet giderek artarken, güvenilir bir SEO şirketiyle iş ortaklığı yapmak her zamankinden daha önemli hale geliyor.

Burada kısa bir özet olarak içeriğin nasıl kurgulanması gerektiğini anlatmak istiyoruz.

Google arama botu ne kadar güçlü olursa olsun, hala sınırlı kapasite becerilere sahip bir yazılımdır. Bir makalenin bir parçasını tıpkı bir insan gibi yorumlayamaz ve anlayamaz.

Bu nedenle içeriğiniz, birincil anahtar kelimenin yanı sıra anlamsal terimler veya ilgili kelime öbekleri de içermelidir. Makalenize bağlam sağlarlar ve arama motorlarının içeriğin neyle ilgili olduğunu anlamalarına yardımcı olurlar.

Bununla birlikte, makalenin doğal olarak yazılması önemlidir. Ayrıca anahtar kelimelerin doğru yerleştirilmesi çok değerlidir. Konu bütünlüğü olarak özetleyebileceğimiz Semantik SEO burada çok önemlidir. 

Almanya Seo Hizmeti alırken en önemli şeylerden biri sektörde daha önce tecrübe sahibi bir firma mı? Aldığı işte başarıya ulaşmış mı? Yeterli referanslara sahip mi? Almanya bölgesi SEO konusunda gerçekten zorlu bir ülke. Özellikle yurtdışı Seo genel olarak Türkiye’den daha zor olabiliyor. İşte burada yeterli kabiliyete sahip olmayan bir ajans size para ve zaman kaybı yaşatacaktır. Almanya Arama Motoru (SEO) yapan firmalar içinde bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

SEO, Almanya’daki işletmeler için çok önemlidir. İyi bir Seo şirketi, size gelecekte karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarla başa çıkmanızda yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, seo hizmeti almanız sayesinde web sitenizin Google arama motorunda üst sıralara çıkmasını da sağlayabilirsiniz.

 

İyi bir Seo şirketine gitmeniz, size aşağıdaki faydaları sağlayacaktır:

 

– Sitenize ziyaretçi aktaracaktır

– Sitenize uygun konu başlıkları hazırlayacaktır

– Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır.

 

Almanca SEO İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bir Almanya SEO firması ararken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey vardır. Her şeyden önce, şirket Alman pazarını ve belirli hedef kitlenizi nasıl hedefleyeceğinizi iyi anlamalıdır. Ayrıca en son arama motoru algoritmaları konusunda güncel olmalı ve sıralamanızı iyileştirmenize yardımcı olabilmelidirler.

En önemlisi, şirket güvenilir ve sağlam olmalıdır. Sonuç verme konusunda iyi bir geçmişe sahip olmalı ve size önceki müşterilerden vaka çalışmaları ve referanslar sunabilmelidirler.

Almanya SEO hizmeti Fiyatları Ne Kadar?

Bu hizmetlerin ne kadara mal olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu gerçekten de projenizin boyutuna ve kapsamına bağlıdır.

 

Daha küçük projeler için aylık 250 ila 500 euro arasında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Ancak daha büyük projeler için aylık 2000 euro veya daha fazla bir ücretle karşılaşabilirsiniz.

 

Elbette bunlar sadece ortalamalardır ve gerçek maliyetleriniz, seçtiğiniz şirket, projenizin boyutu ve kapsamı ve sektörünüzdeki rekabet ortamı dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olacaktır.

SEO İçin Kullanılan Programlardan Bazıları

raporlama için google data studio (looker studıo) kullanılmaktadır
semrush
screaming frog
ahrefs
google search console

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

SEO; search engine optimizasyon kelimelerinin kısaltmasıdır. Arama motoru optimizasyonu olarak Türkçeye çevrilebilir. Arama motoru olarak Google şu anda en önemli çalışma odağımızdadır. Çünkü trafiğin %85 Google arama motoru ile sağlanmaktadır. Trafik sağlayan diğer arama motorları, Bing, Yandex ve Yahoo'dur. Sosyal medya kanalları'da trafik sağlar ama bunlar Arama motorları kadar yoğun değildir. Arama motorları bir sitenin belli kural ve sinyallere uygun olmasını ister. İşte burada site içi ve site dışı yapılan tüm işlemler SEO olarak geçmektedir. 

Seo hizmeti fiyatları her ajansa ve freelance çalışan kişiye göre değişkenlik gösterebilir. 1000₺ ile 10.000₺ arasında bir fiyat aralığından söz edebiliriz.

1999₺’den başlayan fiyatlarla bize başvurabilirsiniz. Ücretsiz rapor ile size teklif sunalım.

Rapor ile nihai fiyat ve yol haritasını çizmiş oluruz.

Ankara’da yapılan Seo hizmetleri için olan arama sorgusudur. Ankara Seo ajansı olarak size en iyi şekilde hizmet edebiliriz. Seo hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul bölgesi için yapılan SEO hizmeti aramalarını içerir. İstanbul'un pek çok bölgesinde bulunan firmalarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemen teklif alabilirsiniz.

Seo konusunda yeterli düzey bilgi ve deneyime ulaşmış kişilere Seo uzmanı denir. Seo uzmanı konu ile ilgili yeterliliğe sahip kişidir. Bu bir iki kurs alarak oluşabilecek bir şey değildir. 15 yıllık deneyimim ile size en iyi hizmeti vereceğimden emin olabilirsiniz. 

Seo hizmeti veren firmalar Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunmaktadır. Burada en önemli olan şey yeterli yetkinliğe ve referansa ulaşmış şirketleri seçmenizdir. Doğru bir Seo ajansı ile çalışırsanız verdiğiniz para sonuna kadar size katlayarak geri döner.

SEO ajansı; SEO hizmeti veren firmadır. Türkiye’nin pek çok bölgesinde hizmet veren Ajanslar vardır. Bu ajanslarda en önemli şey size çizdiği yol haritası ve referanslarıdır. 

Google SEO ve SEO arasında herhangi bir fark yoktur. SEO tüm arama motorlarını kapsasada temel olarak zaten Google için çalışma yapılır. Biri için yapılan çalışma tüm hepsini kapsar çünkü mantığı aynıdır.

Arama motoru dediğimiz Google ve bunun gibi sitelerdir. Bu siteler aradığınız kelimeye göre size en iyi sonuçları getirmeyi hedefler. Bu işe ciddi bir bütçe ve çalışma ayırırlar. Bunun en büyük sebebi Google arama için kazandıkları reklamlardır. 

Seo çalışması sitenizin Serp (arama motoru sonuçları) sonuçlarında öne çıkmasını sağlamaktır. Bunun için beyaz şapka SEO çalışmaları ile sonuca gidilir. İç SEO, dış SEO ve teknik SEO olarak üç bölümden oluşur. Bu çalışmaların ana hedefi dönüşüm odaklı trafiği arttırmaktır. 

Aylık SEO fiyatları firmalara göre değişmektedir. 1000₺ ile 10.000₺ arasında değişebilmektedir. Bunun üstünde çalışan firmalarda mevcuttur. 1999₺’den başlayan fiyatlarla bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kurumsal Seo ajanslarının sunduğu hizmettir. Bu Hizmet içinde profesyonel SEO uzmanları ve makale yazarları vardır. 

Referansları ile SEO uzmanlığına yıllarını vermiş firmalardır. En az 5 yıllık bir deneyimleri ve geçmişleri vardır. Referanslarını memnun etmiş firmalardır. 

15 yıllık tecrübemiz 100+ referansımız ile bizden hizmet alabilirsiniz. 

Siteniz dışındaki sitelerden alınan linklere (sitenize yönlendiren bağlantı) backlink denir. Bu bağlantılar konu otoritesi yüksek sitelerden sizin anahtar kelimenize çıkılarak uygulanır.

WordPress bir CMS platformudur. Açık kaynaklı bir PHP yazılımıdır. Herkesin kullanabileceği harika bir sistemdir. WordPress SEO hizmeti çok daha güçlü sonuçlar vermektedir. WordPress ile yapılan sitelere verilen hizmettir. 

Freelance: bir kuruma bağlı olmayan kişilerin firma ve bireysel kişilerin işlerini para karşılığı yapan profesyonellere verilen isimdir. Bu kişiler sitenizin SEO hizmetini sağlayabilir. Burada kişinin her an sizi bırakabilecek olması büyük sıkıntı yaratacaktır. Çünkü kurallara sıkı sıkıya bağlı bir ajansta çalışmamaktadırlar. 

SEO 3 ile 6 ay içinde sonuç verebilir. En iyi sonuçları 9 aydan sonra görmekteyiz. SEO için en önemli kritelerlerden biri manuel ceza alınmış olunup olunmadığı ve sitenin kaç yıllık olduğudur. 

Seo hizmeti verirken paket içeriği ile çalışma yapılabiliyor. Mesela 3 kelime SEO çalışması veya 5 kelime SEO çalışması şeklinde paket fiyatları olabiliyor. SEOmodi ajansı olarak paket çalışması sunmuyoruz. Biz fiyatımızı sitenin durumu, yapılacaklar ve kazanılması gereken dönüşüm/trafik zorluğu üzerinden kurguluyoruz.

Youtube platformu bir video gösterim platformudur. Google tarafından satın alınan ve hizmete sunulan platformda SEO işlemleri yapılabilmektedir. SEO için önemli faydası olan Youtube platformu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti Öncesi İzleyebileceğiniz Bir Kurs.

SEO Hizmeti konusunda global çapta bir kaç isimden biri olan Neil Patel’i izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Seo Raporu

Bizimle iletişime geçin. Sitenizi analiz edelim ve fiyat bilgisi ile size geri dönüş yapalım. 

Paket fiyatımız yoktur. Fiyatlarımız sitenizin durumu ve yapılacak işlerle birlikte çıkarılmaktadır.

1999₺ den başlayan fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz Seo Raporu

Seo Raporunuz için sizinle iletişime geçilecektir. Lütfen gerekli bilgileri doldurun.