Seomodi Logo Yeni

Ekibimiz

Ekibimiz

Sibel Çene

Sibel Çene

Kurucu

Artvin – Borçka doğumluyum. Seomodi muhasebe ve idaresinde çalışmaktayım. 2020 yılında kurduğum firmayı Eşim Ender Çene ile yönetmekteyim.

Ender Çene

Ender Çene

Kurucu Ortak

Doğu Akdeniz Üniversitesi İçmimarlık bölümü mezunuyum. İş hayatım boyunca teknoloji ve tasarım beni hep etkilemiştir. İş hayatımın büyük çoğunluğunda web sitesi geliştirme ve SEO ile ilgili çalıştım. Çalıştığım şirketlerde sosyal medya ve SEO alanında hep bir eksiklik ve problem vardı. Bu alana yönelmemin en büyük sebebi aslında bu. 100+ Firma ile çalışma yapmış biri olarak söylüyorum. SEO için sektör değil, çalışma önemli. Her sektörde başarı aynı sürelerle gerçekleşmiyor olabilir… Ama sonunda sabır, ile harika sonuçlar alabiliyoruz. SEO bizim için en önemli alanlardan biri. Bu süreçte firmalara destek oluyor ve onların Dijital Pazarlama kolu gibi çalışıyoruz. 

Onur Doğrukartal

Onur Doğrukartal

SEO Uzmanı

1997 Ankara doğumluyum, İlk öğrenim ve Liseyi Ankara’da tamamladım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 2016 yılından bu yana E-Ticaret ve Dijital Pazarlama sektörlerinin içindeyim. Yaklaşık 5 yıl uluslararası bir yayınevinde E-ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştım (2014-2019), 2020-2021 yılları arasında bir E-ticaret sitesinde dijital pazarlama ve e-ticaret uzmanı olarak görev yaptım. Son yıllarda SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda uzmanlaştım ve bu konu üzerinde kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Devamlı olarak E-ticaret, dijital pazarlama ve teknolojik alanındaki gelişmeleri takip ediyorum. Uzun yıllardır yönettiğim projelerden edindiğim bilgi ve birikimleri SEOModi ajansı altında bulunan firmalara aktarma fırsatını yakalamaktan mutluluk duyuyorum.

Hümeyra Çene

Hümeyra Çene

SEO Yardımcısı

Çankaya Üniversitesi 2005 yılında Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. İngiltere’de 6 ay mesleki stajımı yaptım. Sektörde Lojistik Uzmanı ve Satış Destek Uzmanı olarak 10 yıl çalıştım. SEO uzmanı olarak son 1 yıldır çalışmaktayım. SEOMODİ ile çalışmaktan çok mutluyum.

Ücretsiz Seo Raporu

Seo Raporunuz için sizinle iletişime geçilecektir. Lütfen gerekli bilgileri doldurun.